Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety sú veľmi žiadaným typom exteriérového tienenia. Medzi najväčšie prednosti vonkajších roliet patrí schopnosť úplné zatieniť priestor, ochrániť okná pred poveternostnými vplyvmi a znížiť hlučnosť z exteriéru. Vďaka polyuretánovej výplni lamiel poskytujú aj tepelno-izolačnú ochranu, tým pádom v zimných mesiacoch znižujú náklady na vykurovanie. V neposlednom rade vonkajšie rolety zabezpečujú Váš dom alebo iný objekt pred nežiadúcim vlámaním.

Roletové boxy je možné použiť v podomietkovom prevedení alebo v priznanom prevedení. Vonkajšie rolety sú ovládané motoricky, manuálne (popruhom / šnúrou) alebo kľukou.Interiérové látkové rolety

Použitím interiérového látkového tienenia môžete dosiahnuť ideálne zjednotenie interiéru a tieniaceho prvku. V ponuke je široký sortiment materiálov, farieb a vzorov, z ktorých si určite vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.

Medzi najpoužívanejšie typy tohto tienenia patria:
LÁTKOVÉ PLISÉ RÍMSKE NOC-DEŇ VERTIKÁLNEScreenové rolety

Screenové rolety sú stále viac obľúbené vďaka svojej účinnosti a modernému dizajnu. Používajú sa na zatienenie veľkých presklených fasád a okien. Chránia pred slnečným žiarením, zabraňujú prieniku tepla, a tým prehrievaním interiéru. Často sa používajú na zatienenie pergol, uzavretie altánkov alebo zimných záhrad. Hlavnou prednosťou screenových roliet je použitie technických látok (SERGE, SOLTIS), ktoré umožňujú čiastočný prestup svetla do interiéru a vizuálny kontakt s okolím. Screenovú roletu je možné namontovať v alebo prevedení. Najpoužívanejší spôsob ovládania je motorický, ale je možné roletu ovládať aj kľukou.

SPÝTAJTE SA

    Rýchly kontakt

    +421 902 678 543 | info@profizaluzie.sk